parallax background

CZEŚĆ!

Fajnie, że jesteś. Poznajmy się!


Mam na imię Agata i jestem fotografem - z pasji i wykształcenia.

Istotą fotografii od zawsze jest dla mnie człowiek. Lubię być tam, gdzie dużo się dzieje, gdzie są ludzie i ich emocje. Bardzo mocno cenię sobie indywidualne podejście do każdego powierzonego mi fotograficznego zadania, a podczas pracy staję się dyskretnym poszukiwaczem Waszych emocji, drobnych gestów i niepowtarzalnych momentów. Uwielbiam swobodę, spontaniczność i naturalność, ale też czułość i delikatność, pełną wzruszeń i miłości. Jestem fanką światła, ciepłych barw i surowych przestrzeni, a najbardziej inspirują mnie podróże kolory i ludzie.

Obecnie stacjonuję głównie w Warszawie i Katowicach, pochodzę z województwa śląskiego, a ze swoim aparatem dojadę dla Was wszędzie. Jeśli więc spodobały Ci się moje zdjęcia i chciałbyś otrzymać ofertę, wypełnij formularz w zakładce kontakt lub wyślij wiadomość na kontakt@agatadudek.com. Napisz do mnie i stwórzmy razem piękną historię!

Tak naprawdę ta strona mówi o mnie wszystko. Logo jest odwzorowaniem pyszczka mojego ukochanego psa, Dextera, zdjęcia w tle nawiązują do mojego ogromnego zamiłowania do podróży, a w portfolio znajdziecie to, czym się w życiu zajmuję i daje mi masę radości.

error: Hej! Kopiowanie zabronione!