Voucher

Fill your life with experiences, not things.

 
 
 

Prezenty! Kto z nas ich nie lubi? A szczególnie takich prosto z serca, które wnoszą w naszą codzienność coś nowego, umilają czas lub po prostu wywołują dużo uśmiechu na twarzy. A najlepiej to wszystko razem wzięte!

Nie od dzisiaj wiadomo, że najbliższym osobom chcielibyśmy podarować coś wyjątkowego, coś co sprawia radość i do czego chętnie się wraca. Dlatego z równie wielką radością przychodzę z rozwiązaniem. Co Ty na to, aby tym razem Twój prezent był czymś, powiedzmy, mniej materialnym? Oj uwierz, to że nie jest namacalny, nie ujmuje mu w żaden sposób! Wręcz przeciwnie - obfituje w nowe doświadczenia i masę pozytywnej energii. Give more expresiences, less things..

 
 
 
 

Sesja zdjęciowa jako podarunek brzmi naprawdę dobrze! Gwarantuję Ci, że uraduje praktycznie każdego. Atmosfera podczas zdjęć jest totalnie bezstresowa. Moim priorytetem jest, aby Obdarowany cieszył się miło spędzonymi chwilami, a ja w międzyczasie wyłapię najlepsze kadry.

Dużą zaletą takiego Vouchera jest możliwość dostosowania go pod Twoje potrzeby i wymagania. Jeśli nie jesteś pewny, jaki pakiet zdjęć mógłby się spodobać - napisz do mnie! Wypełnij formularz poniżej lub wyślij wiadomość na kontakt@agatadudek.com . Bardzo chętnie pomogę Ci stworzyć prezent, który będzie niesamowitą pamiątką na długie lata!

 
 

  Kogo chcesz obdarować?


  Jak mogę się z Tobą skontaktować?


   
   
   
  error: Hej! Kopiowanie zabronione!